RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

O firmie

Dogo System to wydzielony pion Agencji Reklamowej Art-Design, poświecony działaniom związanym z internetem i oprogramowaniem. W jego ramach tworzymy narzędzia marketingowe oparte o technologie mobilne z wykorzystaniem Sieci, dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Tworzymy strony internetowe i inne nasze prace od 7 lat. Naszym macierzystym miejscem jest Zielona Góra, doświadczenie zdobywamy również na rynku szwajcarskim i niemieckim. Współtworzymy stabilną sieć wraz z naszymi kooperantami i odbiorcami, koncentrując się na długotrwałej współpracy, która naszym klientom gwarantuje stabilną opiekę, a nam ciagłość zleceń.POZOSTAŁE DZIAŁALNOŚCI:

www.reklamowaagencja.pl - zajmująca się poligrafią i projektowaniem reklamy zewnętrznej. Począwszy od koncepcji i opracowania kampanii, poprzez stworzenie logo wraz z materiałami towarzyszącymi (wizytówki, ulotki,  foldery, teczki itp.), aż po formę i rodzaj dystrybucji.

www.reklamowafotografia.pl - to prace z zakresu zdjęć reklamowych produktów, oraz unikalnych zdjęć obrotowych i panoram 360 z możliwością ich przetworzenia w wirtualne wycieczki.

www.tusiedzieje.info - serwis społecznościowy, łączący informacje dotyczące organizacji imprez oraz oraganizatorów w ujęciu czasowym i geograficznym, przy wykorzystaniu mapy google, do zobrazowania wydarzeń w najbliższej okolicy internauty.

www.art-gallery.pl - na bazie unikalnych umiejętności i wieloletniego doświadczenia oferujemy tworzenie rysunków satyrycznych, karykatur, pasków komiksowych. Do tej pory powyższe pracy zostały wykorzystane m.in. przez:
- redakcję Wprost
- spółkę ITI
- Rockwool
- Faac
strony www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: