RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Strony mobilne, kafelkowe, responsywne

Strony kafelkowe (puzzle - responsive design) z adaptacyjnym designem, doskonale sprawdzają się na szerokiej gamie urządzeń mobilnych jak i desktopowych. Kierunek wyznaczony w dużej mierze przez design Windows 8, przyjął się i symbolicznie podbija kolejne internetowe nisze.


Przykłady realizacji:
www.parkiet-rona.pl
www.questy.com.pl
www.adwokatcentrum.pl
www.vickirebecca.com
www.synergia-konsulting.pl
www.zofiaswitala.pl
www.learning2fly.pl
www.aq.home.pl
www.futurefurniture.pl
  Przykładowy film
pokazujący zasadę działania strony kafelkowej
zobacz film

Inne niekafelkowe strony responsywne:
www.ewamebluje.pl
www.czip-pro.pl
www.gelbe-clique.ch
www.cantemusdomino.pl
www.pracooj.pl
www.pawelsamotyja.pl
www.mck-opakowania.pl
 


 

 
Kafelkowy desing to prostota i łatwość przekazu, która bazując na dobrej jakości zdjęciach i grafikach, oddaje merytorykę przekazu w sposób emocjonalny bez nadmiaru treści, którą nie jest łatwo zgłębić w warunkach w jakich używa się smartphonów czy tabletów, ale i dla użytkowników desktopowych zbytni przesyt słowa pisanego nie jest mile widziany.

Dzięki kafelkowej, przypominającej puzzle, strukturze grafiki elementy nawigacyjne strony internetowej są łatwo osiągalne, szczególnie na małych wyświetlaczach. Duże monitory sa praktycznie w całości wypełnione treścią. Duże symbole pozwalają łatwo nawigować po takim układzie, jak i również jest to sposób określenia hierarchii ważności poszczególnych punktów menu.

Adaptacyjny desing w Polsce pojawił się pośród znaczących portali poraz pierwszy na łamach Onetu, ale dopiero nowa odsłona strony mbanku z 5 czerwca 2013 roku postawiła symboliczna kropkę nad "i". Adaptacyjny design kafelkowy i cms do zarządzania treścią
 


 

 

 

Oferujemy system CMS do samodzielnego zarządzania kafelkami na stronie. Łatwa ingerencja pozwala nie tylko na stronie głównej dodawać określone grafiki, ale również w podobny sposób tworzyć podstrony.

 
   

 

strony www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: