RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych wg zasady 3P – pasja, poświęcenie, profesjonalizm, stwarza Wam nieograniczone możliwości kreowania Waszej firmowej rzeczywistości dla potrzeb Odbiorców, korzystających z zaawansowanych technologicznie nośników. Strony kafelkowe (puzzle - responsive design) z adaptacyjnym designem, doskonale sprawdzają się na szerokiej gamie urządzeń mobilnych jak i desktopowych. Kierunek wyznaczony w dużej mierze przez design Windows 8, przyjął się i symbolicznie podbija kolejne internetowe nisze.

W projektowaniu stron www z naszą firmą z Gorzowa, słowo pisane zastępują obrazy, które mają trafić w bezpośredni lub pośredni sposób do użytkownika.


Kafelkowy desing to prostota i łatwość przekazu, stawiająca obraz nad tekstem. Bazuje on na dobrej jakości zdjęciach i grafikach, oddaje merytorykę komunikatu w sposób emocjonalny bez nadmiaru treści. Łatwiej jest ją zgłębić w warunkach w jakich używa się smartphonów czy tabletów. Pozwala na szybkie zapoznanie się z wiadomością i pozostawieniem jej w pamięci na dłużej. Dzięki naszym oryginalnym, artystycznym grafikom, Twoi odbiorcy będą zainteresowani bardziej, DOGO-nisz Ich oczekiwania i sprawisz, że będą one spełnione z pomocą Twojej firmy.


Przykłady realizacji:
www.parkiet-rona.pl
www.questy.com.pl
www.adwokatcentrum.pl
www.vickirebecca.com
www.synergia-konsulting.pl
www.zofiaswitala.pl
www.learning2fly.pl
www.aq.home.pl
www.futurefurniture.pl
  Przykładowy film
pokazujący zasadę działania strony kafelkowej
zobacz film

Inne niekafelkowe strony responsywne:
www.ewamebluje.pl
www.czip-pro.pl
www.gelbe-clique.ch
www.cantemusdomino.pl
www.pracooj.pl
www.pawelsamotyja.pl
www.mck-opakowania.pl
 


 

Projektując stronę internetową w Gorzowie z naszą firmą, masz do czynienia z DOGO-dnymi kafelkami!


Dzięki kafelkowej, przypominającej puzzle, strukturze grafiki, elementy nawigacyjne, po fazie projektowania strony www, będą łatwo osiągalne, szczególnie na małych wyświetlaczach. Duże symbole pozwolą nawigować po przejrzystym układzie. Stanie się to również dobrym sposobem określenia hierarchii ważności poszczególnych punktów menu. Zastosujemy oryginalną kolorystykę i intrygujące zdjęcia. Oferujemy system CMS do samodzielnego zarządzania kafelkami na stronie. Łatwa ingerencja pozwala nie tylko na stronie głównej dodawać określone grafiki, ale również w podobny sposób tworzyć podstrony. Dzięki nam wyróżnisz się i będziesz bardziej rozpoznawalny na rynku, w Internecie i DOGO-nisz technologię!

 

Adaptacyjny design kafelkowy i cms do zarządzania treścią 
       

 

strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: