RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych Zielona Góra

Postaw na dobry projekt strony www Twojej firmy

 

Projektowanie stron internetowych jest niebywale ważnym krokiem wpływającym na sposób funkcjonowania danego portalu oraz na jego popularność wśród użytkowników. Dobrze zoptymalizowana strona może zapewnić wysoką pozycję w rankingu Google, przyciągnąć szerokie grono nowych klientów, a także zachęcić ich do zakupu produktu bądź skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę. Wszystkie te aspekty mają bez wątpienia duże przełożenie na wielkość przychodów osiąganych przez dane przedsiębiorstwo, a to - oprócz rozpoznawalności marki - jest jednym z kluczowych wyznaczników jego sukcesu. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla firm w Gorzowie i  nie tylko.W trosce o zadowolenie naszych klientów przykładamy wiele starań, aby wszystkie prowadzone przez nas działania były wykonane na jak najwyższym poziomie oraz aby zaprojektowane strony www funkcjonowały sprawnie oraz w pełni responsywnie. Warto podkreślić, że responsywność stron internetowych jest szczególnie ważna we współczesnych czasach - obecnie użytkownicy przeglądając treści zamieszczone w sieci nie korzystają tylko z tradycyjnych komputerów stacjonarnych czy laptopów, ale również ze smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych.Projektowanie stron www - Zielona Góra

 

Projektując strony www dla firm w Zielonej Górze i nie tylko kierujemy się pasją, poświęceniem oraz profesjonalizmem. Wierzymy, że przyjęcie takiej postawy przyniesie najlepsze rezultaty oraz pozwoli na stworzenie strony spełniającej wszystkie wymagania techniczne oraz zaspokajającej potrzeby grupy docelowej firmy klienta. Zbudowane po okiem pracujących w naszej firmie specjalistów strony kafelkowe (puzzle - responsive design), dzięki temu, że posiadają adaptacyjny design, doskonale sprawdzają się na szerokiej gamie urządzeń mobilnych oraz desktopowych. Kierunek wyznaczony w dużej mierze przez design Windows 8 przyjął się oraz na stale zagościł w internetowym świecie, podbijając kolejne nisze.

Przykłady realizacji:
www.parkiet-rona.pl
www.questy.com.pl
www.adwokatcentrum.pl
www.vickirebecca.com
www.synergia-konsulting.pl
www.zofiaswitala.pl
www.learning2fly.pl
www.aq.home.pl
www.futurefurniture.pl
  Przykładowy film
pokazujący zasadę działania strony kafelkowej
zobacz film

Inne niekafelkowe strony responsywne:
www.ewamebluje.pl
www.czip-pro.pl
www.gelbe-clique.ch
www.cantemusdomino.pl
www.pracooj.pl
www.pawelsamotyja.pl
www.mck-opakowania.pl
 


 

Oferta projektowania stron internetowych w Zielonej Górze

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty projektowania stron internetowych. Pragniemy podkreślić, że wybór kafelkowego designu niesie za sobą szereg korzyści, natomiast jednymi z najważniejszych z nich są przejrzystość treści oraz forma zachęcająca użytkowników do pozostania dłużej na stronie. Taki sposób prezentacji charakteryzuje się bowiem prostotą i łatwością przekazu, stawiającą obraz nad tekstem. Bazuje także na dobrej jakości zdjęciach i grafikach, oddając przy tym merytorykę komunikatu w sposób emocjonalny i bez nadmiaru treści. Pamiętaj, że kafelkowa budowa stron pozwala na szybkie zapoznanie się z treścią, sprawiając tym samym, że pozostaje ona w pamięci na długi czas.

 

Adaptacyjny design kafelkowy i cms do zarządzania treścią 
       

 

strony www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: