RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Program do rezerwacji pokoi

Setki drobnych czynności składają się na ostateczny wizerunek i funkcjonowania hotelu. Wiele z nich można usprawnić i obniżyć koszty ich wykonywania poprzez odpowiednie oprogramowanie. Szczególnie etap podejmowania decyzji i płatności klienta jest ważny dla pełnego osiągnięcia sukcesu. Własnie na tym obszarze znakomicie sprawdzaja się rozwiązania oparte o platformy internetowe, które dzieki swojej zdalności pozwalają obsłudzie, menadżerom, włascicielom na bieżąco kontrolować stan rzeczy i reagować z wyprzedzeniam na ewentualne problemy. Sami zaś klienci mogą otrzymać pełna informcję i podjąć pozytywną decyzję wraz z płatnością i dokonaniem oficjalnej rezerwacji.

Na system rezerwacji składają się dostępne drogą online tabelaryczne "obłożenie" miejsc noclegowych, co pozwala administracji jednym rzutem oka ocenic dostępność dla klientów nie korzystających z internetu. Sami zaś internauci mają do dyspozycji rzeczywiście wolne i gotowe do rezerwacji pokoje lub miejsca noclegowe.

Oprogramowanie do rezerwacji nadaje się zarówno dla hoteli oferujących klasyczne dwójki jak i pojedynczych apartametów a nade wszystko dla firm oferujących np. dormitoria, domki i inne nietypowe formy noclegów.

Specjalna oferta dla portali noclegowych i rezerwacyjnych.
Unikatowe rozwiązanie oferty oprogramowania to przeznaczenie dla dużych portali skupiajacych w swojej bazie różne ośrodki i miejsca noclegowe. Szeroki system uprawnień pozwala pojedynczym administratorom samodzielnie edytować i nadzorować aktualną dostępność pokoi. Dzieki temu rola portalu skupia się wyłącznie na promocji i pozyskiwaniu nowych miejsc noclegowych bez konieczności bieżącego monitorowania stanu "obłożenia" poszczególnych hoteli/pensjonatów/hosteli itp.Nie tylko samo oprogramowanie do rezerwacji pokoi stanowi clou oferty, ale i dotychczasowe doświadczenie i setki realizacji, które pozwalają stworzyć odpowiedni wizerunek w Sieci tak komponując ostateczny wizerunek by stanowił on połączenie obecnej strategii z wymaganiami rynku. Strony internetowe hoteli to część skutecznego wizerunku ponadto w ofercie proponujemy wykonanie zdjęć reklamowych, panoram 360 i multimedialnych wycieczek po obiekcie.


domeny www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: