RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Sklepy na facebooku

Facebook w wielkim stylu podbija coraz to rynki współczesnego świata, otwierajac nowe przestrzenie i formę komunikacji, tworząc równoległy do google świat internautów i wymiany informacji. Razem z naszymi klientami uczestniczymy w tym procesie oswajając nowo narodzone narzędzie.Samo posiadanie profilu na facebooku jest li jedynie przyczynkiem do wywołania lawiny kolejnych biznsowych zdarzeń na które składają się przede wszystkim:

- utworzenie sklepu, platformy umożliwiającej sprzedaż oferowanych przez Państwa produktów dla zalogowanych na facebooku użytkowników. Szczególna właściwość tego zamkniętego systemu narzuca myślenie o facebooku jak o niezależnej przestrzeni informacyjnej nie powiązanej z google, stąd ważna obecność w tym informatycznym krwioobiegu pozwalająca nie wylogowując się z systemu dokonywać np. zakupów. Dzięki powiązaniom społecznościowmy naszych klientów sklep jest zauważony równiez przez ich znajomych co pozwala docierać do prawie nieograniczonej liczby zarejestrowanych osób.

- budowa grupy fanów poprzez polecanie sklepu, organizowanie konkursów, umieszczanie treści przyciągającej uwagę potencjalnych fanów.
Dlaczego warto wybrać nasz sklep na facebooku?

Nowatorstwo naszego sklepu polega na zmianie myślenia o konstrukcj sklepu z klasycznej strony z zakładkami typu o nas, galeria na rzecz koncentracji na sednie sprawy czyli produkcie, to on stanowi osnowe wokół, której oplatane są działania internautów.


Sklep oferujemy w kilku wersjach:

- bezinwazyjna - jako samodzielna platforma dla firm i osób nie posiadających własnej strony lub sklepu. Z panelem do aktualizacji zawartości automatycznie pokazującej sie na facebooku.
- korelacyjna - połączenie sklepu facebook z już istniejącym serwisem lub sklepem i automatyzacja przepływu informacji produktowych z obecnej strony na facebook
- optymalna - budowa klasycznego sklepu internetowego wraz z opcją prezentacji i zakupów w portalu facebook.


Bezpieczeństwo

W obszarze komunikacji między klientem a serwerem oferujemy bezpieczne połączenia SSL, dzięki czemu przesyłane informacje są szyfrowane, eliminując prawdopodobieństwo odczytania. Ponadto implementujemy aplikację trustedshop, dzięki czemu Państwa klienci mają pewność bezpieczeństwa transakcji korzystając z serwisu. 
 

Forma płatności wykorzystywana w naszych sklepach opierają się na bezpiecznych rozwiazaniach Paypala, Dotpaya, Przykładowy profil na facebookuProfil serwisu oferujacego meble designerskie. Na zakres składa się:
- rejestracja i przygotowanie profilu,
- projekt grafiki (zdjęcia profilowego),
- ustawienie krótkiego adresu profilu,
- działania popularyzujące fanpage wśród potencjal-nych klientów,
- tworzenie aktualności na tablicy. 

 
  Przykładowe realizacje

 

 


Sklep w wersji optymalnej, stworzony dla serwisu zajmującego się sprzedażą mebli designerskich. 

Sklep w wersji korelacyjnej, opierający się na istniejacym sklepie. Całość w języku niemieckim.Gra stworzona pod facebooku, wykorzystuje idee zabawy w zapamietywanie obrazów. W tym wypadku obrazami są zdjęcia z profilu naszych znajomych. Zdjęcia ładuja sie automatycznie. 
 
 
domeny www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: