RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Strony internetowe z CMS

Strony internetowe CMS z Zielonej Góry to nowoczesne narzędzia dla prostego zarządzania firmą. CMS to System zarządzania treścią (ang. Content Management System) czyli możliwość ingerencji w zawartość strony bez posiadania kilku fakultetów z informatyki. Dzięki interfejsom i rozbudowanym modułom, nawet osoba znająca tylko podstawy obsługi Internetu, będzie mogła swobodnie poruszać się po swojej stronie firmowej. Dzięki oddzieleniu treści od jej wyglądu można bardziej elastycznie zarządzać informacjami. Wykorzystywanie bazy danych i szablonów sprawdza się znakomicie i pozwala na lepsze, łatwiejsze i bardziej efektowne zarządzanie treścią.


Dzięki stronom internetowym z CMS, z zastosowaniem ERP - Planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Resource Planning, tłumaczone przez producentów też jako Zaawansowane Zarządzanie Zasobami) Ty lub Twoi pracownicy będą mogli sprawdzać stany magazynowe, odnaleźć szybko dany produkt, wprowadzić nową usługę lub towar i je opisać lub przypisać do odpowiednich działów lub kategorii, dodać przygotowane zdjęcia. Dzięki zaawansowanym narzędziom, jakie dają systemy CRM – System relacji z Klientami (ang. Customer Relationship Management) pokazujące, co wydarzyło w firmie od momentu wpłynięcia zamówienia od klienta, w oparciu o całych zestaw automatycznych mechanizmów monitorujących kluczowe dla działalności firmy procesy kontaktu, wysyłki, płatności, powiadamiania, upominania itd., będziesz mógł sprawnie realizować zakupy Twoich Klientów.


Ze stronami internetowymi z CMS DOGO-nisz i wyprzedzisz konkurencję w Zielonej Górze i w każdym innym miejscu!


Zespół DOGO, tworząc stronę internetową z CMS kieruje się zasadą 3P -pasja, poświęcenie, profesjonalizm. Dzięki działaniom, związanym ze stroną, Twoi Klienci zauważą, że jesteś innowacyjny, dbasz o nich, znasz się na marketingu i funkcjonowaniu Twojej firmy, a wszystko chodzi w niej jak w szwajcarskim zegarku. Pozytywne opinie, grono zadowolonych, przywiązanych do marki klientów to bezcenna wartość, która jest możliwa do osiągnięcia przez ciągły rozwój, DOGO-nienie technologii i konkurencji!tanie strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: