RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Strony internetowe dla szkół i gimnazjów

Szkolna strona internetowa to wirtualna platforma integrujaca obecnych i przyszłych uczniów szkoły oraz instytucje, firmy i ludzi zaangażowanych w życie placówki.

Na szereg narzędzi internetowych składa się m.in.:
- aktualizowany na bieżąco serwis główny szkoły, z modułami aktualności informujacymi o nadchodządzących i obecnych wydarzeniach, wyróżnieniach itp.
- moduł galeria zdjęć z możliwością tworzenia dowolne liczby podgalerii i zawartych w niej zdjęć zaprezentowanych w postaci miniaturek,
-  moduł sonda, pozwalająca na stronie głównej umieścić pytanie i sumaryczne odpowiedzi, jakich udzielili uczniowe. Istnieje możliwość ograniczenia odpowiedzi wyłącznie do zalogowanych osób i oczywiście tylko jeden raz na danego użytkownika,
- blogi internetowe, prowadzone w ramach strony zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, z opcją interakcji dla zalogowanych,
- profil szkoły na facebooku wzmacniający przekaz szkoły na kolejny instrument jakim najczęściej posługują się młodzi ludzie. Szczególnie interesujące ponieważ może łączyć również absolwentów szkoły, 
- forum dyskusyjne prowadzące debatę na najbardziej nurtujące problemy szkoły, czy też podsumowujące opinie np. z wycieczek, konkursów czy innych wydarzeń. Odpowiedzialność za moderowanie poszczególnych wątków może spoczywać zarówno na nauczycielach jak i na uczniach.

Strony szkolne wraz z całym szeregiem narzędzi mogą być przypisanych w ogranoczonych zakresach wielu administratorom i tak np. aktualności mogą wprowadzać osoby z serkretariatu, zdjęcia do galerii również nauczyciele, wątek sportowy na forum uczeń. Wielopłaszczyznowość i rozwój w wielu kierunkach pozwala na stworzenie żywego wizerunku reagującego na zmieniające się otoczenie jak i na zmiany w samej szkole. 

Równie elastyczny może być wygląd strony, który buduje się profilując określone informacje przypisane do grup docelowych, np. dla rodziców bądź potencjalnych uczniów istotne będą dokumenty do pobrania pozwalające zapisać się do danej placówki wyeksponowany kontakt do szkoły, wgląd w kadrę nauczycielską czy osiagnięcia szkoły. Dla obecnych uczniów istotniejsze są informacje dotyczące wydarzeń w szkole (aktualności), nowych wątków na forum czy wpisów na blogu.

strony www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: