RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Strony internetowe PHP

Zaawansowane tworzenie stron WWW opartych na PHP i MySQL do dla nas kompromis, między jakością i ceną. Dla każdej firmy bardzo istotne jest ograniczenie kosztów. Gwarantują to nasze strony stworzone na podstawie PHP ze specjalnie opracowaną tylko dla Twojej firmy bazą danych MySQL. Zasady użytkowania takich stron są proste i przejrzyste. Pozwalają ułatwić pracę zespołowi i dają gwarancję powodzenia w Internecie. Wprowadzanie nowości, promocji, rabatów i informacji o innych działaniach marketingowych firmy okaże się bardzo przyjazne.


Metody przechowywania i wyszukiwania danych oraz operacje na plikach dla każdej firmy są podstawą sukcesu. Tworzenie uniwersalnych kodów i dobrze zaprojektowana baza danych pomoże w codziennej pracy. Dzięki naszym stronom internetowym prosty język PHP przemówi do Ciebie i pomoże szybko zlokalizować i rozwiązać problem oraz zapewnić bezpieczeństwo aplikacjom, a także efektywnie stosować technologię AJAX.
Nasze rozwiązania sprawią, że w pracy z pozornie trudnym oprogramowaniem, staniesz się ekspertem.

 

 

Zapewnimy przyjazną i nowoczesną stronę internetową w języku PHP dla Klientów z Zielonej Góry

 


Będziesz mógł wprowadzać na stronę internetową, za pomocą PHP nowe produkty i usługi, dołączać do nich super grafikę, być kreatorem własnej firmowej bazy i mieć wpływ na funkcjonowanie Twojej firmy w Internecie na każdym etapie. Obsługa poczty firmowej za pomocą PHP ułatwi komunikację z Klientami i kontrahentami oraz pozwoli na szereg działań marketingowych związanych z mailingiem. Twoja firmowa strona będzie miała szansę zaistnieć na blogu i portalach społecznościowych. Twoi Klienci przekonają się, że nowe technologie nie mają przed Tobą żadnych tajemnic. Będzie to gwarantem Twojej popularności i wiarygodności.
Prowadzisz firmę w Zielonej Górze i potrzebujesz strony? Zgłoś się do nas!

 serwery www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: