RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Systemy CRM, ERP...

Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych systemów, opartych o aplikacje internetowe, pozwalających zdalnie zarządzać wszelkimi procesami wewnątrz firmy jak i relacji firmy ze światem zewnętrznym (klientami, odbiorcami, zleceniodawcami).

Celem jest budowa takiego narzędzia, które usprawni i obniży koszty kluczowych działów na które składają się:
- planowanie i proces produkcji,
- logistyka i śledzenie realizowanych dostaw,
- magazynowanie i zarządzanie zapasami,
- obieg dokumentów wraz z współdzieleniemi i przypisywaniem zadań w firmie,
- kontaktami z klientami,
- zarzadzanie zasobami ludzkimi i ocena efektywności,
- oraz inne formy funkcjonowania firm i instytucji, wspieranymi oprogramowaniem i zadalnym zarządzaniem.


W każdej firmie działają już niezależne od siebie elementy wspierające funkcjonowanie firmy, na ogół jest to oprogramowanie księgowe, wspierane przez gospodarke magazynową i szereg arkuszy excellowych lub zwykłych zeszytów w których pilnie odnotowane są zamówienia i dane klientów, zakres przypisywanych prac i wywiązywanie się z nich przez pracowników, ilość i rodzaj komponentów/materiałów do zamówienia, następnie termin i miejsce wysyłki wyprodukowanych towarów.

Powyższe elementy stanowią jedynie zarys pozwalający określić podstawowe ramy wokół, których poruszają sie firmy i które wymagają zaangażowania środków i ludzi do sprawnego fukcjonowania.
Dzieki naszemu oprogramowaniu istnieje możliwość integrowania poszczególnych elementów tak by mniejszą ilością środków i ludzi można było osiągnąć satysfakcjonujący wynik. 

Każde oprogramowanie uwzględnia indywidualne uwarunkowania i strategię firmy. Tak by móc maksymalnie wykorzystać istniejące zasoby.


Co odróżnia nasze programy crm i erp od innych

Większość istniejącego oprogramowania opiera się o wewnętrzny system komunikacji, co powoduje, że ewentualne śledzenie zmian, ingerencja może odbywać sie wyłącznie z siedziby firmy. Tymczasem internet umożliwia kontrolę z każdego miejsca na świecie posiadajacego łącze internetowe, dzięki czemu będąc w domu, podróży służbowej można trzymać rękę na pulsie firmy. Poza tym osoby, które są poza firmą np. handlowcy, kierowcy mogą komunikować się z pozostałymi osobami w firmie w zakresie który określony zostanie w czasie budowy oprogramowania.


 
System CMS strony www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: