RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio - Sklepy Internetowe

strony internetowe
Palisada Ogrodowa
Czysto, schludnie, soczyście i przyjemnie, czyli jak w dobrym ogrodzie przystało. Wypracowana formuła prezentacji z przełamaniem tła, lekką szarością, nadaje przejrzystości i czytelności. Jednolicie przygotowane zdjęcia dodatkowo porządkują obraz i sprawiają wrażenie solidności, również w wykonaniu.
strony internetowe
Grzyby Suszone
Klarowny przekaz oparty o sprawdzoną strukturę z delikatnym akcentem na zdjęcia produktów, przygotowane bez zbędnych ozdobników, ze wsparciem białego tła dodatkowo wyróżniającego prezentowany towar na szarym, delikatnym tle. Przestrzenne zdjęcie w banerze głównym nadaje wrażenia głębi i trójwymiarowości podkreślając funkcjonalnych i przemyślany charakter strony.
strony internetowe
Szmaragdowe Wzgórze
Wprowadzona sklepową systematyka w przypadku finansowych form wsparcia lokalnej fundacji, opiera się o firmowe kolory odwołujące się do lokalnych barw; miejskich i wojewodztwa. Łagodne łuki i delikatne kolory dopełniają pozytywnego przekazu.
strony internetowe
Sklep Sport Progress
Uniwersalna w formie wyrazu struktura i grafika sklepu sportowego, sprowadzającego go do funkcji platformy sklepowej, dając możliwość koncentracji na produkcie i walorach prosprzedażowych. Prostota ma na celu łatwość odnalezienia się w natłoku informacji zwykle towarzyszących tego typu projektom.
strony internetowe
BWWM
Wody z całego świata w czytelnej strukturze produktowej.
strony internetowe
Naturalnie Wyhodowane
Sklep internetowy w formule platformy sprzedażowej, prosty, schludny skoncentrowany na procesie zamawiania bez zbędnych fajerwerków.
strony internetowe
Karmy Saba
Trójwymiarowy efekt prezentacji produktu na stronie głównej i czyste, białe tło uatrakcyjniają przekaz, który ciemnymi kolorami przełamuje nieco rozbuchany kolorystycznie charakter stron konkurencji.
strony internetowe
Ryneczek Zielona Gora
Kilkudziesięcioletnie dziedzictwo podmiejskiego rynku zobrazowane zostało utrzymanymi w sepii zdjęciami oraz ciepłymi brązami i spożywczą żółcią.

Sklepy Internetowe

Tworzy oprogramowanie sklepów internetowych, w dużej części projektów opieramy się o rozwiązania Presta Shop, ale możemy też zintegrować Państwa rozwiązania na innych systemach. Nasze sklepy internetowe cechuje funkcjonalność i sprawność funkcjonowania, nierzadko wsparta indywidualnymi rozwiązaniami pozwalającymi wykraczać poza klasyczne pojęcie sklepu internetowego na rzecz platformy i nietypowych rozwiązań b2b czy b2c.

strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: