RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio - Biura nieruchomości

 1 
strony internetowe
Resurs
Stonowana, delikatna wizualizacja oparta o przekaz banera głównego zdjęcia, który w alegoryczny sposób oddaje zasadnicze działania firmy związane z zarządzaniem nieruchomościami. Ograniczona paleta kolorów do czerni i bieli wzmacnia techniczny przekaz oferty i usług.
strony internetowe
Biuro Nieruchomości Face Home w Zielonej Górze
Blokowa struktura strony wsparta animacjami poszczególnych elmentów, w momencie ich pojawienia się.
strony internetowe
Morada Nieruchomości
Responsywna strona internetowa biura nieruchomości w klasycznym układzie nawigacji i treści. Estetycznie skomponowana, tak by uniwersalne, delikatnie rozświetlone miejscami, szare tło nie przesłaniało przekazu. Dużej ilości zdjęć towarzyszy białe tło, nawiązujące do dawnego skojarzenia z polariodem. Komunikacja dot. oferty skonfigurowana w oparciu o API Galactica.
strony internetowe
Neonieruchomosci
Responsywna strona internetowa biura nieruchomości w obrazkowej formie. Wspólny z logo fioletowy akcent przebija się pośród grafik podobnie jak nieczęsto spotykane owalne formy prezentacji oferty.
strony internetowe
Ager Nieruchomości
Wykorzystująca API Asarii strona biura nieruchomości w Zielonej Górze. Odwołuje się do lokalnych skojarzeń w slajderze na stronie głównej. Pochodne kolorów logo powielają się w kluczowych elementach witryny. Intensywność jednego z nich wymagała ograniczenia feerii barw na rzecz ograniczonej palety, dzięki czemu zdjęcia oferta nie giną na tle otoczenia.
strony internetowe
Oscar Nieruchomości
Ciepła kolorystycznie w przekazie, strona, koncentrująca się w grafice na wartości informacyjnej, zdjęcia czy też inne elementy graficzne stanowią dopełnienie przekazu. Wspólnym mianownikiem w tym kontekście, pojedynczych szczegółów są zaokrąglenia, łagodne kształty i konweniująca z taką formą, czcionka zwieńczająca kluczowe obszary informacyjne strony internetowej. Asymetryczność banera głównego z nawigacją ofertową ma na celu nadanie nieco dynamicznego akcentu bez wykorzystania animacji oraz odróżnienia jej od innych grzecznie poukładanych stron internetowych, oczywiście bez utraty warstwy informacyjnej.
strony internetowe
Efaktor
Druga odsłona strony internetowej biura nieruchomości Faktor z Zielonej Góry. Rewolucja kolorystyczne w odniesieniu do pierwotnego projektu skierowała layout w jaśniejsze barwy, nadając wizerunkowi firmy bardziej optymistyczną wymowę, nadal utrzymując czytelność i oszczędność w środkach wyrazu tak by nie przesłaniały warstwy informacyjnej strony i pozwalały sprawnie nawigować po bogatej ofercie.
 1 
strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: