RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio

strony internetowe
M.M.M. Michalsky
Schludna wizytówka doradcy personalnego, czytelny przekaz i minimalizm w przekazie kieruje odbiorców na komunikatory, jako sedno
strony internetowe
Grzyby Suszone
Klarowny przekaz oparty o sprawdzoną strukturę z delikatnym akcentem na zdjęcia produktów, przygotowane bez zbędnych ozdobników, ze wsparciem białego tła dodatkowo wyróżniającego prezentowany towar na szarym, delikatnym tle. Przestrzenne zdjęcie w banerze głównym nadaje wrażenia głębi i trójwymiarowości podkreślając funkcjonalnych i przemyślany charakter strony.
strony internetowe
Szmaragdowe Wzgórze
Wprowadzona sklepową systematyka w przypadku finansowych form wsparcia lokalnej fundacji, opiera się o firmowe kolory odwołujące się do lokalnych barw; miejskich i wojewodztwa. Łagodne łuki i delikatne kolory dopełniają pozytywnego przekazu.
strony internetowe
Fachowcy Budowlani
Ufilmowiona prezentacja kluczowych budowlanych usług firmy Fach-Bud. Mocne czerwone akcenty w technicznym szarym otoczenie, dopełnione schematycznymi elementami konstrukcyjnymi.
strony internetowe
Zeszyty Naukowe Portal Akademicko-Wydawniczy
Nietypowy jak na dystyngowane grono akademików, projekt strony czasopisma naukowego z całym dobrodziejstwem inwentarza związanego z systemem do publikacji i recenzowania. Asymetryczne formy nadające dynamiki w łagodnej formie lewitują wokół merytorycznych bloków, które w zielono fioletowym zestawieniu kolorystycznym trudno zaklasyfikować do którejś z branż a przez to zapadającej w pamięć ze względu na swoją niepowtarzalność.
strony internetowe
PKM International
Nieszablonowe podejście do branży budowlanej, mocne czarne akcenty i asymetryczności nadają dynamiki wizerunki odkrywając również, linearnym podejściem, hierarchię działań kompanii.
strony internetowe
Rointernational
Uzdjęciowiony katalog usług/produktów w wielojęzycznej formie i ascetycznej/uniwersalnej formie. Szarości w tle podkreślają odtechniczny charakter produktów i działalności przedsiębiorstwa. Ciemne akcenty i podłóżne linie nawiązują do logo. Każda podstrona posiada swój dedykowany baner w górnej części serwisu, nadając tym samym nieco więcej estetyki prostej formie. Duża czcionka to wynik grupy docelowej i mobilnej formy przekazu tresci, jako tej dominującej ze względu na odbiór.
strony internetowe
Systemy hamulcowe
Ufilmiona prezentacja w banerze górnym wspiera hasło i przycisk wzywający do akcji. Infografiki na jasno-szarym tle przeplatane zdjęciami i piktogramami w kolorze nawiązującym do logo. Całość oddaje techniczny charakter a poprzez czernie akcent szlachetności i ekskluzywności.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: