RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio

strony internetowe
Playces
Strona internetowa o uniwersalnym graficznie charakterze, w strukturze poprzetykanej kluczowymi informacjami z akcentem na żywy zielony kolor i odsportowe elementy graficzne.
strony internetowe
Palisada Ogrodowa
Czysto, schludnie, soczyście i przyjemnie, czyli jak w dobrym ogrodzie przystało. Wypracowana formuła prezentacji z przełamaniem tła, lekką szarością, nadaje przejrzystości i czytelności. Jednolicie przygotowane zdjęcia dodatkowo porządkują obraz i sprawiają wrażenie solidności, również w wykonaniu.
strony internetowe
M.M.M. Michalsky
Schludna wizytówka doradcy personalnego, czytelny przekaz i minimalizm w przekazie kieruje odbiorców na komunikatory, jako sedno
strony internetowe
Grzyby Suszone
Klarowny przekaz oparty o sprawdzoną strukturę z delikatnym akcentem na zdjęcia produktów, przygotowane bez zbędnych ozdobników, ze wsparciem białego tła dodatkowo wyróżniającego prezentowany towar na szarym, delikatnym tle. Przestrzenne zdjęcie w banerze głównym nadaje wrażenia głębi i trójwymiarowości podkreślając funkcjonalnych i przemyślany charakter strony.
strony internetowe
Szmaragdowe Wzgórze
Wprowadzona sklepową systematyka w przypadku finansowych form wsparcia lokalnej fundacji, opiera się o firmowe kolory odwołujące się do lokalnych barw; miejskich i wojewodztwa. Łagodne łuki i delikatne kolory dopełniają pozytywnego przekazu.
strony internetowe
Fachowcy Budowlani
Ufilmowiona prezentacja kluczowych budowlanych usług firmy Fach-Bud. Mocne czerwone akcenty w technicznym szarym otoczenie, dopełnione schematycznymi elementami konstrukcyjnymi.
strony internetowe
Zeszyty Naukowe Portal Akademicko-Wydawniczy
Nietypowy jak na dystyngowane grono akademików, projekt strony czasopisma naukowego z całym dobrodziejstwem inwentarza związanego z systemem do publikacji i recenzowania. Asymetryczne formy nadające dynamiki w łagodnej formie lewitują wokół merytorycznych bloków, które w zielono fioletowym zestawieniu kolorystycznym trudno zaklasyfikować do którejś z branż a przez to zapadającej w pamięć ze względu na swoją niepowtarzalność.
strony internetowe
PKM International
Nieszablonowe podejście do branży budowlanej, mocne czarne akcenty i asymetryczności nadają dynamiki wizerunki odkrywając również, linearnym podejściem, hierarchię działań kompanii.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: