RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio

strony internetowe
jn.development
Nieco postmodernistyczna wizja strony z ograniczona gamą kolorów, w tonacji odróżniającej się od typowych przedstawicieli branży. Proste kolorystycznie otocznie nie dominuje nad przekazywaną treścią i poprzez swoją czytelność porządkują merytoryczną zawartość.
strony internetowe
Kupujemy w USA
Asymetryczne elementy w banerze górnym nadają dynamiki wyglądowi strony internetowej, kierując równocześnie wzrok na kluczowy element serwisu - kalkulator i zamówienie.
strony internetowe
iwindow
Branżowy katalog fachowców i firm, w schludnej gamie kolorystycznej. Celowy barwny minimalizm ma pozwolić skoncentrować się na treści, a jednocześnie szarości przełamują, częstą w przypadku katalogów, szpitalną biel. Jedynie niebieski, spójny z logo, podkreśla aktywne elementy serwisu.
strony internetowe
Airporttransfer
Ultra lekka w kreacji graficznej, strona umożliwiająca zamówienie transportu osobowego na terenie małopolski. Ze względu na swój uniwersalny charakter, bazująca na symbolicznych zdjęciach kojarzących się z potencjalnymi grupami docelowymi w lotniskowo-podróżniczym otoczeniu.
strony internetowe
Bestkrakow
Żadna inna forma, aniżeli kafelkowa nie wydobywa ze strony tylu soczystych i estetycznych efektów. W przypadku dużych monitorów całość ekranu jest zakomponowana optymalnie, przy mniejszych tło przysłonięte przez kafelki nadal przeziera w przerwach i marginesach strony, tworząc estetyczna klamrę, której zwieńczenie stanowi na niebie logo-samolot wpasowane w wieczorną panoramę Krakowa.
strony internetowe
Bukowski Magic
W nieco mistycznym klimacie (czernie, złoto) strona iluzjonisty i magika p Bukowskiego. Zaprezentowana w nowoczesnym entourage skupia się na wizualnym show zaprezentowanym w postaci dużych zdjęć na stronie głównej oraz naciskowi położonemu na zakładki związane z galerią zdjęć czy filmów.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: