RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio

strony internetowe
Bestkrakow
Żadna inna forma, aniżeli kafelkowa nie wydobywa ze strony tylu soczystych i estetycznych efektów. W przypadku dużych monitorów całość ekranu jest zakomponowana optymalnie, przy mniejszych tło przysłonięte przez kafelki nadal przeziera w przerwach i marginesach strony, tworząc estetyczna klamrę, której zwieńczenie stanowi na niebie logo-samolot wpasowane w wieczorną panoramę Krakowa.
strony internetowe
Bukowski Magic
W nieco mistycznym klimacie (czernie, złoto) strona iluzjonisty i magika p Bukowskiego. Zaprezentowana w nowoczesnym entourage skupia się na wizualnym show zaprezentowanym w postaci dużych zdjęć na stronie głównej oraz naciskowi położonemu na zakładki związane z galerią zdjęć czy filmów.
strony internetowe
Polskie Chesterfieldy
Głęboka, szlachetna czerń tła doskonale uwypukla bogactwo modeli i materiałów na produktach.
strony internetowe
Golf i Wino
Schludna, czysta wizualizacja oparta o ciekawe zdjęcia klienta. Kafelki w połprzeźroczystościach dodatkowo podkreślają kompozycyjne zalety zdjęć. Lakoniczność przekazu sprowadza się do niezbędnych informacji wspartych obrazkową formą komunikacji również w dziele ofertowym. Ikonograficzna forma komunikacji skraca drogę dotarcia do żądanej informacji.
strony internetowe
AlterWay House
Obrazkowa wizualizacja, trudnej w wyrazie koncepcji obejmującej, szeroki pod względem merytorycznym zakres działań. Skoncentrowanie kluczowych elementów na piktogramach i grafikach ma budować emocjonalnych przekaz z zawartą treścią a jednocześnie skrócić drogę między przekazem firmy, a percepcją użytkowników.
strony internetowe
Sealock
Redesign dotychczasowego wizerunku firmy oparty o strukturę "one page".
strony internetowe
Blower Centrale Telefoniczne
Nowoczesna, o futurystycznym zacięciu wizualizacja, doskonale wkomponowuje się w główny trzon oferowanej przez firmę technologii. Wielorakość działań i bogactwo oferty dopełniają piktogramy, uzupełniając merytoryczny przekaz. Ciemne kolory tła konweniują z głównym zdjęciem zawierającym czarne elementy i w kontrze jasne tło. Ograniczona warstwa kolorystyczna wzmaga wrażenie uporządkowania i nie rozprasza użytkowników.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: