RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio

strony internetowe
Talula
Quasi kafelkowa wizualizacja sklepu z pełną opcją funkcjonalności.
strony internetowe
Lubuska Federacja Sportu
Ciekawe zdjęcia zostały wyeksponowane w banerze głównym. Dzięki ukośnym liniom wizualizacja nabiera nieco dynamizmu, w stopniu nie wpływającym na jakość przekazu.
strony internetowe
Karmy Bezzbożowe
Strona wspierająca w schludnej czystej otoczce, koncentrującej na wąskim asortymencie szerokiej oferty firmy, przeznaczonej dla zwierząt domowych.
strony internetowe
Biuro Nieruchomości Face Home w Zielonej Górze
Blokowa struktura strony wsparta animacjami poszczególnych elmentów, w momencie ich pojawienia się.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Sukces - Zielona Góra
Kafelkowa wizualizacja w ograniczonej kolorystycznie formule, związanej ściśle z kolorami firmowymi. Proste piktogramowe przekazy poszczególnych działów mają nie przytłaczać oferty i realizacji firmy.
strony internetowe
Eurobud
Rebranding firmy w postaci modernizacji logo, wizualizacji prezentacji internetowej i podręcznych środków reklamowych.
strony internetowe
Italkarton
Surrealistycznej wizji wyznaczonej przez główny obrazek, tło strony, towarzyszy asymetrycznie dopełniające całość zestaw kafelkowych punktów menu. Idealnie wpasowująca się stylistyka kafelkowa w prostokątna wersję, przewodniego motywu z ludzikiem zbudowanym z kartonów, doskonale komponuje się zarówno w płaszczyźnie kolorystycznej jak i w analogii dotyczącej kształtów.
strony internetowe
Allarose
Przebudowana strona producenta energydrinków o dość unikalnym charakterze i grupie docelowej. Nowi wizerunek, prostszy w formie opiera się o duże czytelne zdjęcia i kolor spójny z linią graficzną odświeżonego spojrzenia na działalność reklamową firmy. Dominanta różowego jest bezpośrednim przełożeniem skojarzeń z damska częścią klienteli i subtelnym nawiązaniem do róż i różu.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: