RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio - strony kafelkowe

strony internetowe
Transport Spedycja Grabowski
Strona kafelkowa z rozkładem informacji w postaci kolażu zdjęć i tekstów współdzielących niektóre zdjęcia, dzięki czemu widać więcej elementów danego ujęcia. Dominanta koloru czerwonego, wynikającego z barw firmowego logo, wsparta jest dopełniającymi szarościami, przechodzącymi w biele nawiązując do koloru floty firmowej. Prosty przekaz i szybkość dotarcia do informacji ma na celu zaoszczędzić czas internautom. Dostępne jest również menu klasyczne w górnych rejestrach strony.
strony internetowe
Salon firmowy w Poznaniu
Collage poznańskiego rynku z parkietami (wiodącym produktem firmy Dąbex) stanowi clou strony. Delikatnie przykryte kafelkami w kolorze firmowym wprowadza potencjalnych klientów w asortyment i usługi, wspierając zarówno sam salon jak i stronę "matkę" z pełną ofertą produktową. Poprzez lokalny charakter, celem strony internetowej jest wykorzystanie lokalnego patriotyzmu jak i zalet geograficznej bliskości.
strony internetowe
CrossFit8K48
Dynamiki tej strony kafelkowej nadają specyficznie ukształtowane poszczególne kafelki. Lekkie pochylenie zdjęć, grungowe tło mają oddać aktywny charakter przedsięwzięcia za którym stoi "krew, pot i łzy". Ciemna, mocna kolorystyka to wymóg branży i oczekiwań interautów, którzy zostali przyzwyczajeni do takiego właśnie wizerunku crossfitu.
strony internetowe
Coltar
Tabloidyzacja komunikacji zaowocowała, kolejną, responsywną kafelkową stroną. Skierowaną na rynek polski z usługami pośrednictwa w kontaktach z chińskimi firmami stąd odpowiednie zdjęcie współczesnej chińskiej metropolii i delikatne czerwone akcenty na kluczowych kafelkach ofertowych. Piktogramy w tym przypadku, doskonale wpisują się w kontekst chińskiego pisma obrazkowego.
strony internetowe
Kappema
Nie jesteśmy jedyni, którzy kładą kafelki w Niemczech, dla odróżnienia te są wirtualne, oparte o dość surrealistyczną koncepcje betonowej fali w mało naturalnej, ziemskiej atmosferze. Zbiega się ta wizja z "innością" samego produktu, który przełamuje nieco tradycyjne pojęcia w budownictwie. Innowacyjnością i prostotą otwiera nowe możliwości w "stawianiu ścian". Collage bezpośrednio nawiązuje do fali i w swojej wymowie okrasza ją emanacja męskiej, budowlanej wyobraźni podlana żółtym sosem z logo firmy. Pozostałe elementy wpisują się w opracowaną przez nas koncepcje utabloidyzowanego przekazu informacji.
strony internetowe
Gabinet Stomatologiczny Danadent
Responsywna, kafelkowa strona gabinetu stomatologicznego. Webdesign oparty o kluczowe zdjęcie, szefowej w trakcie pracy, na tle gabinetu. Ze względu na mnogość kolorów i elementów wyposażenia, które tworzą estetycznie, asymetryczne, dynamiczne formy, które ze względu wymogły kafelki w postaci piktogramów, a półprzeźroczystym tle tak by zdjęcie głównej osoby nie było oderwane od całości.
strony internetowe
Ajgroup
Korporacyjna wizytówka ze wsparciem "struktury stron rozproszonych". Modernistyczna wizja kafelkowa, dopasowująca się do urządzeń mobilnych, o surowym przekazie w postaci losowo wybranych zdjęć w tle, podkreśla mocny, męski charakter ekstremalnych warunków do jakich przeznaczony jest oferowany asortyment produktów. Prosty graficzny przekaz nawigacji na poszczególnych podstronach wspierają dodatkowe elementy graficzne szczególnie produkty za pomocą zdjęć przybliżają charakter asortymentu, dalej prowadząc na platformę produktową, którą w kolejnych krokach wzmacniają strony satelity skoncentrowane na wąskim asortymencie.
strony internetowe
Szajner Consulting
Projekt, pod względem struktury, inspirujący się układem iPada. Pozostając w kafelkowo-piktogramowej konwencji, wykorzystuje proste skojarzenia zobrazowane w postaci ikon zwieńczającej poszczególne działy. Kolorystyka brązowo-złota, oddaje ciepły charakter przekazu, ale z pewną nutą powagi i dystansu, podkreślającego profesjonalizm usług. Prosta forma i ascetyczna grafika ma na celu koncentracje klienta na treści zawartej na stronie. Minimalizm wynika z grupy docelowej, dla której popularne "chwyty" marketingowe mogą być przeciwskuteczne.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: