RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio - Sklepy Internetowe

strony internetowe
eOczyszczalnie
Responsywny, minimalistyczny, oscylujący wokół schematu "platformy sprzedażowej".
strony internetowe
Survival Kettle
Responsywny sklep internetowy o turystyczno poznawczym zacięciu, bogato okraszony zdjęciami, ale w czystej schludnej otoczce.
strony internetowe
Adax bagażniki i akcesoria
Charakterystyczne mocne kolory na tle tematycznego zdjęcia oddają klimat branży w którym porusza się firma. Dodatkowo zmieniające się zdjęcia w sliderze dokraszają zarówno merytorycznie jak i estetycznie wymowę strony internetowej.
strony internetowe
Meblonista
Platforma sprzedażowa sklepu meblowego, graficzna asceza celowo stanowi środek do uwypuklenia mnogości wzorów i rodzajów zdjęć produktów.
strony internetowe
Alma-Decoria
Ascetyczna forma wyrazu, będąca w kontrze do barokowego charakteru produktów opiera się o głęboki biskupi kolor, nadając tym samym stronie ekskluzywnego rysu, wykorzystującego skojarzenia ze bogactwem i przepychem. Podobne znaczenie spełniają dobrane, w treści i menu, czcionki, które pozostając w internetowych standardach, nie są zbyt często używane, przez to podkreślają unikalność wizerunku. Eklektyczności strony dodaje modernistyczny układ z asymetrycznym wyróżnieniem treści, dzięki czemu można było nie korzystać ze zdjęć, zadowalając się ich prezentacją w katalogu produktów.
strony internetowe
Styl Dziecka
Ciepła, pełna ożywczej świeżości, wielokolorowa wizualizacja dziecięcego sklepu, zdominowana przez biel z bogatymi akcentami zielonych, niebieskich i czerwonych dodatków. Clou designu stanowi zwieńczający baner główny z kolekcją tematycznych zdjęć determinujących tematykę strony. Płynne przejścia tonalne, łuki w tle strony jak i gładkie zaokrąglenia przycisków nawigacyjnych i ramek zdjęć charakteryzują kobiecy, przyjazny przekaz layoutu pozwalający dobrze odnaleźć się w takiej stylistyce potencjalnym klientkom sklepu.
strony internetowe
Racje Żywnościowe
Strona wykonana przez mężczyzn dla innych mężczyzn. Utrzymana w grunge'owych klimatach oddaje charakter celu jaki wspierają prezentowane produkty czyli krew, pot i łzy. Miłośnicy survivalu, paintballa, asg odnajdują dzięki temu bliskie sobie elementy począwszy od kolorystyki na kolażu zawartym w banerze górnym, skończywszy.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: