RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio - Zielona Góra

strony internetowe
Biuro Nieruchomości Face Home w Zielonej Górze
Blokowa struktura strony wsparta animacjami poszczególnych elmentów, w momencie ich pojawienia się.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Sukces - Zielona Góra
Kafelkowa wizualizacja w ograniczonej kolorystycznie formule, związanej ściśle z kolorami firmowymi. Proste piktogramowe przekazy poszczególnych działów mają nie przytłaczać oferty i realizacji firmy.
strony internetowe
Italkarton
Surrealistycznej wizji wyznaczonej przez główny obrazek, tło strony, towarzyszy asymetrycznie dopełniające całość zestaw kafelkowych punktów menu. Idealnie wpasowująca się stylistyka kafelkowa w prostokątna wersję, przewodniego motywu z ludzikiem zbudowanym z kartonów, doskonale komponuje się zarówno w płaszczyźnie kolorystycznej jak i w analogii dotyczącej kształtów.
strony internetowe
Transport Spedycja Grabowski
Strona kafelkowa z rozkładem informacji w postaci kolażu zdjęć i tekstów współdzielących niektóre zdjęcia, dzięki czemu widać więcej elementów danego ujęcia. Dominanta koloru czerwonego, wynikającego z barw firmowego logo, wsparta jest dopełniającymi szarościami, przechodzącymi w biele nawiązując do koloru floty firmowej. Prosty przekaz i szybkość dotarcia do informacji ma na celu zaoszczędzić czas internautom. Dostępne jest również menu klasyczne w górnych rejestrach strony.
strony internetowe
Firma Aro
"Soczyste" zdjęcia były wdzięcznym kośćcem na którym została zbudowana strona. W sposób przejrzysty i łatwy w nawigacji, tak by merytoryczna konstrukcja nie uległa osłabieniu zbędnym przekazem kolorystycznym.
strony internetowe
Gabinet medycyny estetycznej
Schludna i "nieprzegadana" wizytówka gabinetu medycyny estetycznej. Delikatne, kojące kolory do których dobrane zostały estetyczne czytelne zdjęcia, dominujące na stronie głównej, ale zminimalizowane na podstronach, tak by nie odciągać od zasadniczej treści.
strony internetowe
Survival Kettle - sklep
Responsywny sklep internetowy w stechnicyzowanym wizerunku opartym o żelazne szarości.
strony internetowe
Ergo
Zwiewna, lekka w pewnej opozycji do przedmiotu zainteresowania, strona internetowa firmy usługowej. Koncentrująca się na docelowym efekcie, czystości, przestrzeni i świeżości.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: