Pikowana sofa chesterfield do salonu


Dla firmy Ideal Meble, z którą współpracujemy już od dawna wykonaliśmy stronę internetową www.Polskie-Chesterfieldy.pl. Zadaniem tej strony było połączenie elegancji i klasyki, z którą kojarzą się sofy chesterfield, z nowoczesnością. Strona miała za zadanie wyróżniać tą witrynę wśród innych stron z ofertą sof chesterfield, oraz podkreślić profesjonalne podejście do sprzedaży.


Projektując stronę musieliśmy uwzględnić bogatą ofertę i szeroki asortyment produktów. Należało go tak zaprezentować, aby klient poruszał się po stronie intuicyjnie, czuł się bezpiecznie i jednocześnie, aby zawierała wszystkie niezbędne informacje.


Sofa Chesterfield Classic 3 osobowa (foto: www.Polskie-Chesterfieldy.pl)


Sofa chesterfield co to znaczy.


Sofa chesterfield należy do gatunku sof w stylu angielskim. Ich charakterystyczną cechą jest głębokie pikowanie. Wszystkie te sofy wykonywane są ręcznie przez polskiego producenta. Do produkcji sof chesterfield wybierane są materiały wysokiej jakości.


Dbałość o mebel zaczyna się już na początku kiedy przygotowywany jest stelaż. Każdy następny etap jest równie ważny i aby utrzymać piękną stylową sofę, należy dbać o szczegóły.
Czy sofy chesterfield od zawsze są takie same?


W ofercie są modele klasyczne, których kształt przez lata niewiele się zmienił. Zarówno w sofach chesterfield klasycznych jak i sofach chesterfield Uszak.


W ofercie sof chesterfield możemy znaleźć jednak nowsze modele, o bardziej rozłożystych bokach, o charakterystycznie wyciętym oparciu itp.


Dzięki temu każdy może znaleźć taki model, który najbardziej pasuje do jego wnętrza.

Sofa Chesterfield Celebrity 3 osobowa (foto: www.Polskie-Chesterfieldy.pl)


Dopasowanie sofy chesterfield do potrzeb klienta oprócz wizualnych zmian wprowadza również zmiany funkcjonalne. Pierwotnie sofy chesterfield były przeznaczone do siedzenia, spędzania czasu w ciągu dnia.


Obecnie klienci chętnie wybierają z oferty sofy chesterfield z funkcją spania lub z pojemnikiem.


Jak wygląda sofa chesterfield z funkcją spania?


Na to nie ma prostej odpowiedzi, ponieważ sofa chesterfield może mieć jedną z wielu funkcji spania.


Sofa chesterfield z funkcją spania codziennego.


Jest to idealne rozwiązanie praktycznie dla każdego, kto chce wygodnie spać na sofie. Jest to rozwiązanie dla osób którym sofa musi zastąpić sypialnie.

Sofa rozkładana Chesterfield Canon z funkcją spania codziennego 3 osobowa (foto: www.Polskie-Chesterfieldy.pl)

Czym różni się funkcja spania do spania codziennego od funkcji do spania okazjonalnego?


Funkcja spania do spania codziennego posiada wytrzymały stelaż, który ma wytrzymać codzienne spanie, oraz codzienne składanie i rozkładanie. Materac w tej funkcji jest gruby ok 11cm, oraz posiada sprężyny bonellowe tak jak materace w łóżkach.


Sofa chesterfield z funkcją spania wózkową.


Funkcja spania wózkowa jest bardzo wygodną funkcją przeznaczoną do spania okazjonalnego. Przeznaczona jest do sof chesterfield o długości przynajmniej 250cm. Materac funkcji wraz z siedziskiem tworzy powierzchnię do spania. Powierzchnia ta może być używana również np.; przy rodzinnym oglądaniu filmów.

Sofa Chesterfield rozkładana z funkcją spania wózkową 4 osobowa (foto: www.Polskie-Chesterfieldy.pl)


Sofa chesterfield z funkcją spania delfin.


Funkcja wykorzystywana od bardzo dawna do sof chesterfield classic. Funkcja do spania okazjonalnego.


Sofa Chesterfield Classic plusz Plus rozkładana 3 osobowa (foto: www.Polskie-Chesterfieldy.pl)

Sofa chesterfield z funkcją spania typu belgijskiego.


Funkcja typu belgijskiego tzw. belgijka to wykorzystywana od bardzo dawna do sof klasycznych, stylowych. Funkcja przeznaczona jest do spania okazjonalnego. Aby rozłożyć funkcję musimy ściągnąć poduszki siedziska wówczas możemy rozłożyć stelaż z materacem. Stosowana w wielu modelach sof chesterfield


Sofa Chesterfield March rozkładana 2,5 osobowa (foto: www. Polskie-chesterfieldy.pl)