RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Projektowanie sklepów internetowych

Planujemy, projektujemy, programujemy i wdrażamy sklepy internetowe do Państwa biznesu.

Mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę w tej branży. Do tego oferujemy kompleksową obsługę począwszy od wykonania sklepu po przygotowanie treści, zdjęcia produktowe, filmy instruktażowe oraz wsparcie pozycjonerskie. Do tego służymy też doświadczeniem przy funkcjonowaniu na rynkach zachodnioeuropejskich, ze szczególnym uwzględnieniu obszarów niemieckojęzycznych.

Projektowanie sklepów internetowych opieramy głównie o oprogramowanie PrestaShop. To rozbudowane środowisko z dużą ilością towarzyszącego oprogramowania i modułów pozwalających dopasować Państwa biznes do juz istniejących rozwiązań na rynku, czy to w postaci programów magazynowo-księgowych, czy to w modułach spójnych z firmami kurierskimi, płatnościami online, z obszaru seo czy też marketingu i wsparcia pozakupowego.

Nasze systemy sprawdzają się w przypadku klienta detalicznego jak i hurtowego. Systemy rabatowo-lojalnościowe pozwalają na elastyczne relacje między biznesowymi partnerami oraz klientami indywidualnymi. Deifniują odpowiednie grupy rabatowe czy to na konkretny produkt czy tez grupę asortymentową. Rabaty można przypisywać kwotowo lub procentowo.Istnieje możliwość przeniesienia treści i produktów z Państwa dotychczasowego sklepu na nowoprojektowany, dzięki temu oszczędzają Państwo czas i przyspieszają oddanie gotowego sklepu.

Można też zintergrować Panstwa sklepy internetowe z systemami księgowo-magazynowymi np. z Subiektem, Symfonią, Wapro, Navireo oraz z praktycznie wszystkimi ogólnodostępnymi formami przelewów od paypala po przelewy24, payu czy paynow. Każdy szanujących się twórca oprogramowania peryferyjnego zwiazanego z funkcjonowaniem sklepów ma w swoich integracjach uwzględniony system PrestaShop.

PrestaShop pozwala też w formule multistore zarządzać wieloma sklepami w jednym panelu, usprawniając tym samym prace administratora i prowadzenia stanów magazynowych. Różnicowanie cen towarów i usług w zależności od grupy odbiorców lub klientów, prowadzenie różnych sklepów interntowych obsługujących różne waluty i wersje językowe, dzięki czemu otwierają się nowe rynki zbytu w ramach tej samej marki, ale z wykorzystaniem np. innego brandu.

Rozbudowana wyszukiwarka i wylistowywarka pozwala na czytelna formułę poruszania się w gąszczu różnorakich produktów niezależnie od branży i oferowanego rodzaju asortymentu i tak zarówno kwestie rozmarów, wagi, ilości czy przedziałów cenowych mogą być uwględniane dla wygody kupującego.

Sklepy internetowe projektowane na PrestaShop pozwalają na integrację z zewnętrznymi platformami sprzedażowymi począwszy od rodzimych; Allegro, Ceneo, Skąpiec, Nokaut, Okazje, Empik i wiele innych.

To popularne rozwiązanie wykorzystywane jest przez wiele marek w tym tak dużych jak Decathlon czy Salomoon & Sons. O powszechności świadczy też fakt, że wiele firm hostingowych oferuje dedykowane serwery pod rozwiazania sklepów internetowych opartych o PrestaShop, dodatkowo przyspieszajać działanie i wczytywanie się strony.

strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: