RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych gorzówBudowa sklepów internetowych z CMS w Zielonej Górze to nowoczesne rozwiązania dla prostego zarządzania firmą.

CMS to System zarządzania treścią (ang. Content Management System) czyli możliwość ingerencji w zawartość strony bez posiadania kilku fakultetów z informatyki. Dzięki interfejsom i rozbudowanym modułom, nawet osoba znająca tylko podstawy obsługi Internetu, będzie mogła swobodnie poruszać się po swojej stronie firmowej.

Dzięki oddzieleniu treści od jej wyglądu można bardziej elastycznie zarządzać informacjami. Wykorzystywanie bazy danych i szablonów sprawdza się znakomicie i pozwala na lepsze, łatwiejsze i bardziej efektowne zarządzanie treścią.

Budowa strony internetowej z CMS DogoSystem to grupa funkcjonalnych modułów dopasowanych do potrzeb administratorów i klientów sklepów internetowych. W ramach każdego z modułów istnieje możliwość jeszcze dokładniejszego sprofilowania go pod Twoje unikalne potrzeby. Będzie to proces krótszy i korzystniejszy finansowo, aniżeli korzystanie z gotowych darmowych serwisów.

Dzięki budowaniu sklepu internetowego z nami – pozytywnymi ludźmi z Zielonej Góry, DOGO-nisz konkurencję!

W ramach budowania stron internetowych oferujemy między innymi:

Moduł Allegro - automatyczne generowanie szablonów allegro
Moduł Ceneo - automatyczne wystawianie listy produktów sklepu w najpopularniejszej porównywarce cen.
Moduł przelewy24- to system umożliwiający użytkownikom sklepu na bezpieczne zapłacenie za zamawiany produkt za pomocą karty kredytowej bądź przelewu bankowego.
Moduł płatnosci.pl- odpowiednik przelewów24, również obsługiwany przez nasz system CMS.
Moduł newsletter- służący masowej korespondencji, do dowolnej, zgromadzonej grupy emaili (klientów).
Moduł paypal - integracja z największym systemem płatności.
Moduł ustawienia - to sprawny i łatwy w obsłudze element systemu, który zawiaduje najważniejszymi założeniami serwisu m.in. e-mailem na który spływa zamówienie lub zapytanie, generowaniem wysokości kosztów przesyłki, wysokością rabatów, przelicznikiem euro do złotówki, hasłami systemowymi, a nade wszystko metatagami dla każdej z podstron.
Moduł statystyk- to forma raportów i podsumowań przeprowadzonych transakcji oraz  zamówień będących w realizacji. Zestawienia można dokonywać ze względu na klienta, produkt, stan zamówienia w stałych interwałach czasowych.
Moduł wyszukiwarki - w wersji zaawansowanej z wyborem listy lub zaznaczeniem dodatkowych założeń, bądź w wersji klasycznej z polem do wpisania hasła.
Moduł rabatowo - lojalnościowy- kwotowa lub procentowa forma gratyfikacji aktywnych klientów indywidualnych lub hurtowych.
Moduł galerii - z możliwościa tworzenia podgalerii i opisywania każdego ze zdjęć.
Moduł sitemap- generuje mapę witryny dla wyszukiwarki google.
Moduł opinie o produkcie- umożliwia zamieszczenie na komentarzy o zakupionym produkcie, administrator systemu posiada możliwość zatwierdzania wpisów zanim zostaną on opublikowane.
Moduł klienci- umożliwia zarządzanie bazą klientów, edycje danych teleadresowych, przeglądanie historii zamówień.
Moduł powiadamiania- jeżeli klient wyrazi chęć otrzymywania informacji o nowo dodanych produktach, moduł wysyła do niego w ustalonym odstępie czasu takową informację.
Moduł ....- każdy sklep internetowy dopasowujemy do potrzeb klienta, dlatego też w razie potrzeby stworzymy dodatkowe moduły dla naszych klientów, DOGO-nimy i wyprzedzimy konkurencję!
strony www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: