RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Budowa stron www

Budowa stron www to żywy, skomplikowany i szybki proces, który DOGO- nimy i wdrożymy w życie w Gorzowie i w każdym innym mieście.

 

Tworzenie stron www to składowa wielu czynników, wynikającym z potrzeby informacji o ofercie i działaniach firmy, instytucji i ludzi tworzących projekt.

 

Wówczas konstrukcja i prezentacja przyjmuje formę wirtualnego katalogu produktów, usług, projektów, działań z możliwością przeglądania zawartości ze względu na charakterystyczne cechy i właściwości. Ułatwia to dobór produktu lub usługi do naszych potrzeb.

 

Dzięki budowie strony www przez pasjonatów z Gorzowa – DOGO-nisz konkurencję!


W budowie stron www przydatnymi narzędziami są wyszukiwarki, wylistowywarki, porównywarki, możliwość przejrzenia większej ilości zdjęć, bądź zapoznania się z dokumentacją zawartą w postaci plików.

 

Strona taka prezentując produkty lub usługi może ponadto spełniać rolę głównego magnesu przyciągającego potencjalnych klientów lub kontrahentów. Może mieć rolę wspomagającą handlowców w pozyskiwaniu klientów w bezpośrednich negocjacjach. Prezentacja strony firmowej na urządzeniach mobilnych uwiarygodni działalność firmy, a łatwodostępny przegląd produktów
lub usług zachęci Klienta do zakupu.


Tworzymy zaawansowane, nowoczesne i przyjazne strony internetowe w Gorzowie


Istotnym celem tworzenia strony internetowej jest podkreślenie prestiżu, budowa świadomości marki wśród klientów. Wówczas niezbędnymi czynnikami jest graficzna konstrukcja przekazu. Funkcjonalność musi być tak samo ważna jak forma. Dla firm stawiających pierwsze kroki w internecie, mamy narzędzia pozwalające ją zidentyfikować i przyciągnąć szerokie grono odbiorców. Ubierzemy Twoją firmę oryginalną formę graficzną, zauważalną w morzu konkurencji. Będzie to fantastyczna forma prezentacji nazywana wizytówką internetową.


Budowa stron www wymaga zdefiniowania nie tylko potrzeb własnych firmy, ale i potrzeb grupy docelowej. Każdy projekt poprzedza wywiad z menadżerem lub inną osobą znającą swoją branżę lub odpowiedzialną za marketing w firmie, tak by tworząc stronę uwzględnić specyficzne warunki i wymagania, jakie płyną z rynku.


Możemy na nie spojrzeć poprzez pryzmat najnowszych rozwiązań internetowych, które są wynikiem naszej wiedzy i doświadczenia. Na każdym etapie współpracy będziemy z Tobą, podpowiemy, zasugerujemy, przedstawimy własne pomysły.
Z nami DOGO-nisz i wyprzedzisz konkurencję!System CMS strony www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: