RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Strony www

Tworzenie stron www to składowa wielu czynników, najczęstszym celem posiadania własnej strony jest potrzeba informacji o posiadanym asortymencie produktów.
Wówczas konstrukcja i prezentacja przyjmuje formę wirtualnego katalogu produktów, z możliwościa przeglądania zawartości ze względu na charakterystyczne cechy, właściwości asortymentu. Przydatnymi narzędziamy w takim wypadku są wyszukiwarki, wylistowywarki, porównywarki, możliwość przejrzenia większej ilości zdjęć, bądź zapoznania się z dokumentacją zawartą w załaczonym do ściągnięcia pdfie. Strona taka prezentując produkty lub usługi może ponadto spełniać rolę głównego magnesu przyciągającego potencjalnych klientów badź też rolę wspomagająca handlowca w pozyskiwaniu klientów w bezpośrednich negocjacjach.

Kolejnym istotnym celem budowy witryny jest podkreślenie prestiżu, budowa świadomości marki wśród klientów. Wówczas niezbędymi czynnikami jest graficzna konstrukcja przekazu i funkcjonalności może ustępować przed formą. Trzecią grupą zdają się być firmy stawiające pierwsze kroki na niwie internetowej dla których najważniejsze staje się samo zaistnienie w zgrzebnej formie graficznej. Taka formę prezentacji można określić mianem wizytówki internetowej. Oczywiście w końcowym efekcie strony są wypadkową powyższych założeń, często spełniając dodatkowe jak np. system do wewnętrznej komunikacji z klientem bądź pracownikami.

Tworzenie stron www wymaga zdefiniowanianie tylko potrzeb własnych firmy, ale i potrzeb i poczucia estetyki potencjalnych klientów, dlatego każdy projekt poprzedza wywiad z menadżerem badź osobą mającą doświadczenie w swojej branży tak by tworząc stronę uwzględniać specyficzne warunki i wymagania jakie płyną z rynku, poprzez pryzmat rozwiazań internetowych, które to są wynikiem naszej wiedzy i doświadczenia.

domeny www
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: