RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Oprogramowanie dla biur nieruchomości

Możliwość publikowania posiadanych ofert na własnej stronie internetowej oraz na ogólnie dostępnych serwisach branżowych to niezbędne atrybuty funkcjonowania każdego biura nieruchomości.
Automatyzacja tego procesu to podstawa leży u podstaw budowanego oprogramowania. Celem jest oszczędzienie czasu, tak by raz wprowadzona oferta udostępniała się na własnej stronie internetowej oraz na portalach internetowych.

Wygląd i funkcjonalności strony internetowej biura nieruchomości są dopasowane do indywidualnych potrzeb i strategii firmy. Szczególnie wyszukiwarka i przeglądanie ofert są kluczowymi elementami zawartości własnego serwisu dlatego przy budowie internetowej strony z ofertami ich charakter detrminuje czy będzie to kilka czy klikanaście pól określających szukaną nieruchomość, czy bedzie to rozbudowana zawężarka itp.

Każda oferta może posiadać unikalne formy opisowe wraz z zestawem funkcji takich jak dokonywanie porównań poszczególnych nieruchomości, przesyłanie na wybrane emaile konkretnej oferty, zapisywanie w schowku, wycenę i obliczenie kosztów kredytu, kontakt z odpowiedzialną za ofertę osobą czy tez dodatki w postaci panoram 360, poza standardowa galerią zdjęć. Do tego istnieje możliwość implementacji komunikatora online.

Oprogramowanie dla biura nieruchomości umożliwia zarządzanie zawartością przez klika osób którym można przypisawać obszary informacji na stronie do których mają dostęp.


 

     
Oprogramowanie dla biur nieruchomości DogoSystem umożliwia integrację m.in. z istniejącymi systemami np. Api Asarii, Locumnet, Galactica.

Integrujemy strone z każdym istniejącym rozwiązaniem w sieci posiadającym czytalną dokumentację i dającym takową możliwość.
 
 
 
tanie strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: