RESPONSYWNE STRONY KAFELKOWE, MOBILNE,  STRONY WWW,  STRONY INTERNETOWE,  TWORZENIE STRON WWW, CMS,  ERP, SYSTEMY CRM

Portfolio - strony kafelkowe

strony internetowe
Naklejki Sangraf
Kafelkowa odsłona internetowej witryny producenta naklejek. Wykonana wraz ze zdjęciami. Celowym zabiegiem było uwspólnienie formy prezentacji poszczególnych działów i tak te stricte produktowe są dużymi kafelkami z podobnie wykadrowanymi zdjęciami, z małą głębią ostrości. Dzięki czemu obrazki przedstawiające różne produkty sprawiają wrażenie uporządkowania, szczególnie w kontekście kafelków nawigacyjnych nie produktowych zaprezentowanych w formie piktogramów dzięki czemu od razu uwypuklają swój odmiennej merytorycznie grupy nawigacyjnej.
strony internetowe
Artur Dwojak
Kilkupoziomowe kafelki, oczywiście w wersji responsywnej egzystujące zarówno na stronie głównej jak i na kilku kluczowych podstronach jako graficzne znaczniki po drogach jakimi zmierzają odwiedzający. Każda z nich posiada jeszcze własne tło, przedstawiające spiritus movens całego przedsięwzięcia P. Artura Dwojaka. Proste, symboliczne kafelki dopełniają istoty przekazu jaką jest autorska treść i wiedza, będąca clou działalności, stąd skromne tło, które neutralną szarością wydobywa najważniejsze elementy strony internetowej.
strony internetowe
Autozentrum Hollon
Kafelkowa, responsywna wizja centrum diagnostyczno-naprawczego w Monheim. Całość utrzymana w uniwersalnych, technicznych szarościach połączonych ze zdjęciem w tle niedookreślonej marki nowoczesnego auta. Zdjęcie celowo stanowi niewielką część strony tak by poszczególne zdjęciowe kafelki nie ginęły w natłoku informacji. Dodatkowo kluczowe działy zostały zobrazowane największymi formatami kafelek.
strony internetowe
Drukarnia Wybrzeże
Responsywna strona kafelkowa dla drukarnii. Wielokolorowa, przestrzenna, nawiązująca do elementów puzzli wykorzystywanych w dotychczasowy materiałach w postaci tła strony. Serwis posiada oprogramowanie sklepowe do zamówień, w stylu nawiązującym do strony macierzystej. Ciemne kolory pozwalają uwypuklić grafikę, asymetryczność wsparta różną wielkością poszczególnych punktów oferty nadaje odpowiednią hierarchię prezentowanym informacjom.
strony internetowe
Vicki Rebecca
Responsywna strona kafelkowa zaprojektowana dla celów marketingu usług o nieco ezoterycznym charakterze, stąd charakterystyczne zdjęcie, dominujące na stronie a podkreślające duchowy charakter strony, kanalizując dosłownie i przenośni, uwagę internautów na prowadzącej całe przedsięwzięcie osobie p. Rebecca. Dopełniające piktogramy wpisują się w mistyczny charakter wizerunku.
strony internetowe
Parkiety Rona
Tradycyjne firma stolarska w nietradycyjnej, nowoczesnej, responsywnej i kafelkowej wizji autora. Bezpośredni przekaz zdjęcia w tle strony nie pozostawia wątpliwości co do charakteru działalności firmy. Na tak rozbudowane w drobne elementy tło idealnie wpasowują się kafelki z piktogramami, co do których czytelność przekazu nie zostaje zachwiana i precyzyjnie skupia wzrok odwiedzających.
strony internetowe
CEO Zofia Świtała
Kafelkowa strona responsywna w branży szkoleniowej, która dzięki zwizualizowaniu poszczególnych aspektów działalności za pomocą piktogramów w sposób mnemoniczny podkreśla kluczowe aspekty działalności firmy. Sedno przekazu zasadza się w zdjęciu w tle, będącym alegorycznym wspólnym mianownikiem do wszelkich działań biznesowych. Dlatego zostało ono (zdjęcie) odkryte w sposób pozwalający wyłowić ten przekaz.
strony internetowe
Ewa Mebluje
Responsywny blog internetowy dotykający branży z wszechmiar porządkiem zainteresowanej, stąd zaproponowana formuła o kafelkowej zawartości informacji, poukładanej w powtarzalne schematy, w których dominantą jest zdjęcie jako clou informacyjnego przekazu. Poszczególne szufladki na wzór mebli zachowują spójny układ dzięki czemu zmienna ich wielkość nie razie, odbywa się to bowiem w ramach wzajemnych proporcji.
strony internetowe
Agencja Reklamowa Art-Design Dariusz Wójcikul. Jędrzychowska 1365-012 Zielona GóraNIP: 925 110 20 79tel.68 325 75 80kom. 609 42 44 45 e-mail: